Powitali pierwszego mieszkańca gminy Lubaczów urodzonego w 2022 roku

fot. gminalubaczow.plfot. gminalubaczow.pl

Szymon Chomyszyn z Krowicy Samej jest pierwszym mieszkańcem gminy Lubaczów urodzonym w 2022 roku. Chłopczyk przyszedł na świat 1 stycznia w szpitalu w Lubaczowie. Z tej okazji szczęśliwych rodziców i ich pociechę w domu odwiedził m.in. wójt gminy Lubaczów Wiesław Kapel.

Takie uroczyste przywitanie pierwszego mieszkańca gminy Lubaczów urodzonego w danym roku to tradycja. W tym roku małego Szymona odwiedzili Wiesław Kapel – Wójt Gminy Lubaczów, Marek Bojarski-Radny Rady Gminy Lubaczów oraz Jadwiga Chomyszyn – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Krowicy Samej. Młodzi rodzice- Państwo Jolanta i Grzegorz otrzymali upominki dla noworodka oraz serdeczne życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności dla niego oraz całej rodziny. 

Szymonowi jeszcze raz życzymy pięknego i szczęśliwego życia, niech nie opuszcza go dobre zdrowie, a wybory, jakich będzie dokonywał pozwolą mu osiągnąć upragnione cele. Rodzicom gratulujemy, niech Państwa dzieci- Martynka i Szymon rosną otoczone miłością i zawsze będą dla Państwa źródłem dumy oraz radości. - życzą pracownicy Urzędy Gminy Lubaczów.  Do życzeń dołącza się również redakcja naszego portalu! 

fot. gminalubaczow.plfot. gminalubaczow.pl

Źródło: gminalubaczow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Mosiek
+4 # Mosiek 2022-01-19 20:32
No to gratuluję. Komentarze do zdjęć pozostawiamy czytelnikom.
Rlu
+11 # Rlu 2022-01-19 21:57
Co do zdjęć, to wiadomo. Dali du....y po całości jak w większości spraw i sytuacji. A dla rodziców i maluszka dużo zdrówka i wytrwałosci
Kris
+4 # Kris 2022-01-21 17:44
Populizm
popus
+5 # popus 2022-01-22 20:59
wójt jak zwykle poszedł namówic nastepnego na przestepcza droge pisu. bez jaj !! szukaj w lisich dołkach!!
Hmm
+5 # Hmm 2022-01-24 10:52
Skoro panuje heh wirus to do takiego malucha powinno się chyba maseczkę założyć nie ? Do gminy bez daty na twarzy nie puszcza a do kilkudniowego dziecka można ???

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.