CieszFanów Festiwal powraca! Mamy dla Was karnety [KONKURS]


CieszFanów Festiwal 2021 zakończył się sukcesem, dlatego organizatorzy nie czekają i już teraz przygotowują dla fanów tego wydarzenia specjalne promocje. Tym razem CieszFanów wyszedł z promocją. Do zgarnięcia karnety w bardzo korzystnej cenie! Mało tego, portal ZLUBACZOWA.PL organizuje konkurs w którym można wygrać dwa karnety.

Cieszanowskie festiwale sięgają swoimi korzeniami od Breakout Festiwal, przez Cieszanów Rock Festiwal, aż do CieszFanów Festiwalu, który zadebiutował w 2020 roku i jako jeden z niewielu wydarzeń muzycznych w Polsce, przyjął wyzwanie i w czasie pandemii zorganizował imprezę z zachowaniem restrykcji sanitarnych. Zeszłoroczna edycja rozniosła się szerokim echem, co zmotywowało organizatorów do działań w 2021 roku. I tak oto, w  2021 roku CieszFanów Festiwal odniósł ogromny sukces, i w małym miasteczku na końcu Podkarpacia sierpniowy urlop spędziło około 5 tysięcy festiwalowiczów.

Marlena Wiciejowska, dyrektorka Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie głównego organizatora imprezy, podkreśla, że wydarzenie dba o opinie festiwalowiczów, ponieważ to przecież dla nich tworzone jest to całe zamieszanie. W związku z tym, aby umilić im czas oczekiwania na to wydarzenie, CieszFanów Festiwal oferuje promocyjne karnety idealne na prezent pod choinkę. Karnety na przyszłoroczną edycję, która odbędzie się 18-20 sierpnia 2022 roku, są w wyjątkowej cenie, ponieważ wynoszą jedynie 149 złotych, a opłata za pole namiotowe to 50 złotych, czyli łącznie wejściówki można zgarnąć za 199 złotych. Promocja potrwa 1-31 grudnia i w takiej cenie karnety można kupić w Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie.

Organizatorzy informuję, że w połowie miesiąca poznamy pierwszy zespół, który wystąpi na scenie CieszFanów Festiwal 2022. 

Bilety można zakupić również za pośrednictwem stron, do których linki podajemy niżej. Pamiętajcie jednak, że cena jest nieco wyższa ze względu na prowizję, jaką pobierają serwisy.

Mamy dla Was dwa karnety!

W związku z ogłoszeniem kolejnej edycji Ciesz Fanów Festiwal organizujemy konkurs, w którym do wygrania będą dwa karnety wraz z polem namiotowym.

Zasady są bardzo proste:

1. Aby wziąć udział w konkursie uczestnik musi napisać pod tym postem na Facebooku jakie 3 kapele które chciałby zobaczyć na CieszFanów Festiwal 2022 i uzasadnić swój wybór.

2. Osoba biorąca udział w konkursie musi zaobserwować profil CieszFanów Festiwal na Facebooku lub Instagramie.

3. Z grona wszystkich odpowiedzi wspólnie wyłonimy zwycięzców którzy otrzymają karnet na wszystkie dni festiwalowe wraz z polem namiotowym.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Ostatnio dodane

W kinie

No result...

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.