50-lecie Pożycia Małżeńskiego par z gminy Oleszyce [ZDJĘCIA]

fot. oleszyce.plfot. oleszyce.pl

16 par małżeńskich z terenu gminy Oleszyce świętowało Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego. Małżonkowie, którzy przeżyli ze sobą pięćdziesiąt lat zostali uhonorowani medalami za długoletnie pożycie małżeńskie.

Tradycyjnie uroczystość rozpoczęła się mszą świętą podczas której Jubilaci odnowili przysięgę małżeńską oraz otrzymali z rąk księdza Adriana Borowskiego krzyże jubileuszowe i pamiątkowe dyplomy. Oficjalna część uroczystości odbyła się w restauracji "Pod Księcia Górką". Jubilatów powitał Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce Andrzej Gryniewicz, życząc Jubilatom długich i pogodnych lat życia, w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu, w otoczeniu rodziny i przyjaciół, rodzinnego ciepła i miłości bliskich. Jubilaci podczas uroczystości obejrzeli występ dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Oleszycach oraz wysłuchali prelekcji na temat „Dlaczego warto się szczepić”, którą wygłosiła Elżbieta Ważna-Rubin ze Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Lubaczowie. Następnie uroczystego aktu dekoracji Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy dokonał Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce Andrzej Gryniewicz. Oprócz medali Jubilaci otrzymali pamiątkowe listy gratulacyjne, kwiaty i okolicznościowe upominki. Nie zabrakło również tortu, symbolicznego toastu oraz poczęstunku.

Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odznaczeni zostali Państwo:
- Franciszka i Piotr Gałuszkowie obchodzący 51 rocznicę ślubu
Janina i Andrzej Gryniewiczowie obchodzący 51 rocznicę ślubu
Władysława i Józef Gryniewiczowie obchodzący 51 rocznicę ślubu
Bogusława i Stanisław Janczy obchodzący 52 rocznicę ślubu
- Krystyna i Jan Kisałowie obchodzący 52 rocznicę ślubu
Bogusława i Marian Kubajowie obchodzący 51 rocznicę ślubu
Aniela i Tadeusz Magurowie obchodzący 50 rocznicę ślubu
Ewa i Jan Osiowi obchodzący 50 rocznicę ślubu
Łucja i Stanisław Soplowie obchodzący 52 rocznicę ślubu
Zdzisława i Władysław Suszkowie obchodzący 50 rocznicę ślubu
Halina i Włodzimierz Szałajowie obchodzący 52 rocznicę ślubu
Józefa i Mieczysław Tymciowie obchodzący 51 rocznicę ślubu
Elżbieta i Józef Wajdowie obchodzący 50 rocznicę ślubu
Gertruda i Wiesław Zającowie obchodzący 50 rocznicę ślubu
Janina i Stanisław Żabowie obchodzący 50 rocznicę ślubu
- Zofia i Władysław Lisowie obchodzący 51 rocznicę ślubu

Wszystkim parom, które zostały odznaczone, serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia i miłości na kolejne wspólne lata życia - życzą pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Oleszyce z burmistrzem Andrzejem Gryniewiczem na czele

Zdjęcia: oleszyce.pl

50lecie-oleszyce24.jpg50lecie-oleszyce25.jpg50lecie-oleszyce26.jpg50lecie-oleszyce27.jpg50lecie-oleszyce28.jpg50lecie-oleszyce29.jpg50lecie-oleszyce30.jpg50lecie-oleszyce31.jpg50lecie-oleszyce32.jpg50lecie-oleszyce33.jpg50lecie-oleszyce34.jpg50lecie-oleszyce35.jpg50lecie-oleszyce36.jpg50lecie-oleszyce37.jpg50lecie-oleszyce38.jpg50lecie-oleszyce39.jpg50lecie-oleszyce40.jpg50lecie-oleszyce41.jpg50lecie-oleszyce42.jpg50lecie-oleszyce43.jpg50lecie-oleszyce44.jpg50lecie-oleszyce45.jpg50lecie-oleszyce46.jpg50lecie-oleszyce47.jpg

Źródło: oleszyce.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

polak2010
-13 # polak2010 2021-12-01 16:23
Niebieskie ptaki tego nie zrozumieją.
AntyPiS
+11 # AntyPiS 2021-12-01 16:53
Cytuję polak2010:
Niebieskie ptaki tego nie zrozumieją.


Współczuję Twojej żonie, że ma takiego męża i ojca, że taki przykład toleracji dzieciom daje. Ciekawe czy jak Twoje dziecko okaże się homoseksualistą (czego Ci nie życzę) ciekawe czy się go wyrzekniesz? Tak z ciekawości pytam ;-)
polak2010
-4 # polak2010 2021-12-02 19:12
W sumie takie złote gody związków homoseksualnych mogły by być ciekawe, zaprosili by swoje dzieci i wnuki.
Śmiem tak twierdzić gdyż posłowie Lewicy mówią, że mężczyzna może urodzić dziecko więc trzeba walczyć z średniowieczem pisowskim.
AntyPiS
+2 # AntyPiS 2021-12-02 22:36
Cytuję polak2010:
W sumie takie złote gody związków homoseksualnych mogły by być ciekawe, zaprosili by swoje dzieci i wnuki.
Śmiem tak twierdzić gdyż posłowie Lewicy mówią, że mężczyzna może urodzić dziecko więc trzeba walczyć z średniowieczem pisowskim.


Za granicą adoptują nawet dzieci. Jest nawet znana historia mistrza olimpijskiego w pływaniu, którego ojciec jest homoseksualistą i go zaadoptował jak był mały. A ponad 50 tys. dzieci w Polsce jest wychowywanych przez pary homoseksualne. PiS zrobił z osób homoseksualnych jakichś dziwaków, kosmitów i potworów. Ci co tak chętnie pokazujesz i obśmiewasz to w dużej mierze tak samo osoby, który są zaślepione jakąś ideą polityczną i się niektórzy przebierają w jakieś kolorowe fatałaszki. Prawdziwi homoseksualiści żyją wokół Nas i nawet o tym nie wiesz. Więcej w miastach niż na prowincji bo ktoś taki nie zostaje ,,lokalną atrakcją" obśmianą przez lokalną społeczność bo jest ,,inny" .U Nas w Polsce orientacja homoseksualna ciągle jest jakby ktoś się zaraził trądem gdzie osobę, która się ujawnia odseparowuje się od społeczeństwa. Dlatego jest tyle samobójstw. . Zadałem Ci polak2010 pytanie, ale boisz się na nie odpowiedzieć. Masz dzieci. Co by było gdyby któreś powiedziałoby Ci, ze jest homoseksualne. Czy wyrzekłbyś się takiego dziecka? Odpowiedz wprost a nie piszesz jakieś swoje chamskie komentarze bo ten Twój komentarz po prostu ohydnie wyśmiewa te osoby.

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.