Dzień Zdrowia i darmowe badania w Horyńcu-Zdroju. Pomoc otrzymało 300 osób

fot. Uzdrowisko Horyniec
fot. Uzdrowisko Horyniec

fot. Uzdrowisko Horyniec

W sobotę przy „Uzdrowisku Horyniec” w Horyńcu-Zdroju chętni mogli skorzystać bez skierowania z darmowych badań oraz rozmów z lekarzami i ekspertami medycznymi. 

Pacjenci mogli skorzystać z takich badań jak m.in. pomiar ciśnienia tętniczego, badanie poziomu natlenienia organizmu, pomiar cukru, diagnostyka skoliozy i badanie gęstości kości. Z kolei w ramach rozmów ze specjalistami można było skorzystać z porad neurologicznych, reumatologicznych i dotyczących onkologii oraz rehabilitacji medycznej.

Dzięki niesamowitemu zaangażowaniu „Uzdrowiska Horyniec” sp. z o.o. oraz Centrum Medycznego Medyk, mogliśmy wspólnie pomoc prawie 300 osobom. - podkreśla Rafał Śliż rzecznik prasowy Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia w Rzeszowie

W trakcie wydarzenia odbyła się także konferencja prasowa dotycząca programu "Profilaktyka 40 PLUS". w której udział wzięli m.in. Poseł Teresa Pamuła, marszałek województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, a także starosta lubaczowski Zenon Swatek.

"Dzień zdrowia" w Horyńcu Zdroju zorganizowali Podkarpacki Oddział NFZ, Uzdrowisko Horyniec i Centrum Medyczne Medyk. Kolejny dzień zdrowia planowany jest 21 sierpnia w Polańczyku.
 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Zachwyt zachwyt
+6 # Zachwyt zachwyt 2021-07-28 10:31
Wow! to duży sukces. Szkoda tylko, że takie usługi nie są dostępne na co dzień w tym kraju mlekiem i miodem płynącym. Powiedzcie mi proszę, na co idą nasze podatki? Na co płacimy ciężkie pieniądze na składki (w tym zdrowotną) każdego miesiąca - skoro w razie czego i tak trzeba iść do lekarza prywatnie. Alternatywa to czekanie w kolejce kilka miesięcy. I teraz jeszcze przedsiębiorcy w ramach nowego ładu - nie będą mogli odliczyć sobie składki zdrowotnej - ciekawe czy kolejki do lekarzy się przez to skrócą. DYKTA I KARTON!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

No result...

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.