Koronawirus – aktualna sytuacja [RAPORT TYGODNIOWY]


Prezentujemy najnowsze dane dotyczące koronawirusa w kraju, województwie podkarpackim oraz powiecie lubaczowskim. 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

#$%@
+9 # #$%@ 2020-08-02 21:47
Pozostale osoby sa pewnie nadal chore
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
2!
+4 # 2! 2020-08-03 11:49
Cytuję #$%@:
Pozostale osoby sa pewnie nadal chore

Podam taką ciekawostkę. Te pierwsze 4 osoby które były dodane w lipcu do przypadków w komunikacie z 13 lipca.
Czyli te osoby zdrowieją już conajmniej 21 dni. To trochę długo, czy nie jest tu przypadkiem coś nie tak?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
zdystansowany
-4 # zdystansowany 2020-08-03 14:23
Cytuję 2!:
Cytuję #$%@:
Pozostale osoby sa pewnie nadal chore

Podam taką ciekawostkę. Te pierwsze 4 osoby które były dodane w lipcu do przypadków w komunikacie z 13 lipca.
Czyli te osoby zdrowieją już conajmniej 21 dni. To trochę długo, czy nie jest tu przypadkiem coś nie tak?

wyobraz sobie że są chore do tej pory.....zaspok oilam ciekawość?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zainteresowany
-5 # Zainteresowany 2020-08-03 16:40
Genialna odpowiedź:)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
Zainteresowany
+5 # Zainteresowany 2020-08-03 16:39
Cytuję 2!:
Cytuję #$%@:
Pozostale osoby sa pewnie nadal chore

Podam taką ciekawostkę. Te pierwsze 4 osoby które były dodane w lipcu do przypadków w komunikacie z 13 lipca.
Czyli te osoby zdrowieją już conajmniej 21 dni. To trochę długo, czy nie jest tu przypadkiem coś nie tak?

To nie katar, który leczony trwa siedem dni a nieleczony tydzień.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
2!
-4 # 2! 2020-08-03 21:27
Cytuję Zainteresowany:
Cytuję 2!:
Cytuję #$%@:
Pozostale osoby sa pewnie nadal chore

Podam taką ciekawostkę. Te pierwsze 4 osoby które były dodane w lipcu do przypadków w komunikacie z 13 lipca.
Czyli te osoby zdrowieją już conajmniej 21 dni. To trochę długo, czy nie jest tu przypadkiem coś nie tak?

To nie katar, który leczony trwa siedem dni a nieleczony tydzień.

To tak conajmniej pół roku pewnie jeszcze?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
ZZZ
+4 # ZZZ 2020-08-04 10:26
Cytuję 2!:
Cytuję #$%@:
Pozostale osoby sa pewnie nadal chore

Podam taką ciekawostkę. Te pierwsze 4 osoby które były dodane w lipcu do przypadków w komunikacie z 13 lipca.
Czyli te osoby zdrowieją już conajmniej 21 dni. To trochę długo, czy nie jest tu przypadkiem coś nie tak?

Nie jest. Wciąż nam wychodzą testy pozytywne a część z nas zmaga się z objawami choroby i nie są to lekkie bynajmiej objawy. Pozdrawiamy z domów i ze szpitala w Łańcucie. Dajcie nam spokój a o siebie dbajcie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
3!
+1 # 3! 2020-08-04 12:47
Cytuję ZZZ:
Cytuję 2!:
Cytuję #$%@:
Pozostale osoby sa pewnie nadal chore

Podam taką ciekawostkę. Te pierwsze 4 osoby które były dodane w lipcu do przypadków w komunikacie z 13 lipca.
Czyli te osoby zdrowieją już conajmniej 21 dni. To trochę długo, czy nie jest tu przypadkiem coś nie tak?

Nie jest. Wciąż nam wychodzą testy pozytywne a część z nas zmaga się z objawami choroby i nie są to lekkie bynajmiej objawy. Pozdrawiamy z domów i ze szpitala w Łańcucie. Dajcie nam spokój a o siebie dbajcie.

W czyim imieniu się wypowiadasz, czyją grupę reprezentujesz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi
wirtualny
+7 # wirtualny 2020-08-03 19:06
Nie mają końca przywileje, które fundujemy naszym „wybrańcom narodu". Do całego wianuszka poselskich udogodnień kancelaria Sejmu dorzuciła właśnie kolejne. Każdemu posłowi, który zrobi sobie test na obecność koronawirusa kancelaria zwróci pieniądze. Zrzucamy się posłom na darmowe przejazdy pociągami, krajowe loty, diety, kasę na biuro i wynajem mieszkania.
Test w komercyjnym laboratorium średnio kosztuje 500 złotych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | | Zgłoś administratorowi