Weź udział w eliminacjach do programu "Jaka to melodia?"

W najbliższą sobotę, 5 października, w godz. 10.00 - 15.00, odbędą się eliminacje do programu ?Jaka to melodia??? . Wszystkich chcących wziąć w nich udział organizatorzy zapraszają do oddziału TVP w Rzeszowie, ulica Kopisto 6.

Zapraszamy mieszkańców naszego powiatu do wzięcia udziału w eliminacjach do programu "Jaka to melodia?", które odbędą się w tą sobotę.  Jeżeli masz 18 lat i głowę pełną wiedzy muzycznej to warto spróbować swoich sił w tym popularnym teleturnieju prowadzonym przez Roberta Janowskiego.

Przypomnijmy, że od początku istnienia tego programu (wystartował w 1997 roku) pojawiło się w nim kilku mieszkańców naszego powiatu! Teraz ty możesz zawalczyć o udział w tym show i główną wygraną!

Jaka to melodia? ? polski teleturniej o tematyce muzycznej, emitowany przez TVP1 od 4 września 1997 roku. Prowadzącym jest Robert Janowski. Kilka odcinków w kwietniu 2001 roku poprowadził aktor Jacek Borkowski, z powodu choroby Roberta Janowskiego. Program jest realizowany na licencji amerykańskiego formatu Name That Tune.

Przypominamy - sobota 5 października, Rzeszów ulica Kopisto 6, w godzinach 10:00 - 15:00!

Źródło: wikipeda.org, TVP Rzeszów, zlubaczowa.pl

{fcomment}{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.