Porażka Pogoni, kiepska końcówka i tylko remis Roztocza Narol

W miniony weekend 07/08.04 swoje mecze rozgrywały drużyny ligi Okręgowej. Pogoń- Sokół Lubaczów po punkty pojechała do Zarzecza, a Roztocze Narol podejmowało u siebie LKS Motor Grochowce w ramach 19 kolejki.

Dla piłkarzy z Lubaczowa było to bardzo ważne spotkanie, ponieważ ewentualna wygrana mogła przesunąć ich na 4 miejsce w tabeli z niewielką stratą do ligowego podium. Niestety mecz nie ułożył się po myśli zawodników Pogoni i musieli oni przełknąć gorycz porażki 2:0 co oznaczało przy wygranej Radymna spadek na 6 pozycję. Pogoń-Sokół Lubaczów będzie jednak miał dobrą okazję do zrehabilitowania się w następnej kolejce, gdyż zmierzy się z Santosem Piwoda.

Roztocze Narol, które zajmuje 15- przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, musi teraz szukać punktów w każdej nadarzającej się okazji. Taka okazja była dzisiaj, gdyż Roztocze podejmowało u siebie 11 drużynę ligi - Motor Grochowce. Miłe złego początki -  tak można nazwać poczynania Roztocza, ponieważ przeważali oni nad rywalem. Do 85 minuty spotkania drużyna z Narola prowadziła 3:1. Niestety w ostatnich minutach Narol stracił 2 bramki i mecz zakończył się podziałem punktów. Taki wynik na pewno nie cieszy zawodników oraz kibiców Roztocza Narol, szczególnie, że za tydzień czeka ich ciężki wyjazd do Radymna.

W najciekawszym spotkaniu 19 kolejki ligi Okręgowej lider tabeli, Orzeł Przeworsk zremisował u siebie z 3 zespołem ligi MKS Kańczuga 0:0.

Wisełka Siennów 5 : 4 Start Pruchnik
Start Lisie Jamy 1 : 2 LKS Skołoszów
Orkan Zapałów 0 : 1 Biało-Czerwoni Kaszyce
Orzeł Przeworsk 11 : 0 San Gorzyce
Promyk Urzejowice 2 : 3 Gorliczanka Gorliczyna
Piast Tuczempy 3 : 1 Wólczanka Wólka Pełkińska
Dąb Dobkowice 4 : 0 Santos Piwoda
Czuwaj Przemyśl 3 : 2 Płomień Morawsko