Legalny bukmacher Betclic


Dzień wejścia w życie ustawy hazardowej był dla całego polskiego rynku bukmacherskiego datą graniczną. Od tego momentu na terenie naszego kraju mają prawo funkcjonować wyłącznie ci spośród operatorów zakładów sportowych, którzy dysponują licencją wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Bukmacher Betclic należy do jednego z takich właśnie operatorów, posiadając od 2018 roku certyfikat legalności o numerze MF: PS4.6831.11.2017. Dzięki temu to firma w stu procentach legalna, w przypadku której gracz nie zostanie nawet w najmniejszym stopniu narażony na popełnienie wykroczenia skarbowego czy otrzymanie kary grzywny.

Jakie wymogi musiał spełnić bukmacher Betclic aby otrzymać certyfikat legalności?

Do najważniejszych wymogów niezbędnych do spełnienia celem uzyskania licencji MF umożliwiającej organizowanie w pełni legalnych zakładów wzajemnych w naszym kraju zaliczyć należy przede wszystkim posiadanie przez organizację siedziby zlokalizowanej na terenie Polski. Ponadto po polsku musi być prowadzona oficjalna witryna internetowa firmy. Strona powinna również udostępniać opracowane wcześniej regulaminy uwzględniające informacje w zakresie m.in. sposobów składania reklamacji oraz bezpiecznej gry w trybie online. Operator zobowiązany jest także do zaimplementowania rozwiązań służących weryfikowaniu wieku oraz tożsamości osób obstawiających zakłady, tak, aby uniemożliwić grę ludziom, którzy nie osiągnęli jeszcze pełnoletności.

Betclic spełnia wszystkie opisane powyżej normy oraz wszelkie pozostałe wymogi formalne określane postanowieniami ustawy hazardowej, dzięki czemu korzystanie z usług dostępnych w ramach serwisu jest całkowicie zgodne z przepisami polskiego prawa. W pełni legalny okazuje się też każdy oferowany przez Betclic kod promocyjny, bonus powitalny czy freebet bez depozytu.

Nielegalne domeny bukmachera Betclic?

W momencie wdrożenia ustawy hazardowej powołano do życia także tzw. Rejestr Domen Zakazanych, do którego trafiają wszystkie serwisy internetowe należące do bukmacherów nieposiadających koncesji wydawanej przez nasz rodzimy resort finansów. Na chwilę obecną wspomniana lista uwzględnia licznie reprezentowaną grupę dobrze znanych w branży operatorów, w tym np. Unibet czy też Bet-at-home, jednak nie widnieje wśród nich polski oddział bukmachera Betclic.

Mimo to w rządowym rejestrze odnaleźć można przeszło pięćdziesiąt internetowych domen Betclic, co dla osób niezaznajomionych ze współczesnymi realami rynku może stanowić czynnik niepokojący, zwłaszcza biorąc pod uwagę wysokość kar za wzięcie udziału w grze zorganizowanej przez nielegalnego bukmachera. Te (w zależności od pułapu najniższej krajowej) oscylować mogą nawet w okolicach trzech milionów złotych.

Wyjaśniamy - domeny Betclic widniejące w Rejestrze Domen Zakazanych są międzynarodowe i nieobjęte koncesją MF. Polska strona internetowa bukmachera, umieszczona w domenie z rozszerzeniem „.pl” spełnia natomiast wszystkie normy określone w zapisach ustawy hazardowej, co czyni ją w stu procentach legalną.

W pełni legalny powitalny kod promocyjny Betclic

Bonus Betclic 550 PLN oferowany graczom na start należy do jednych z najbardziej lukratywnych kodów promocyjnych bez ryzyka dostępnych na całym polskim rynku bukmacherskim. Wszystkich zainteresowanym skorzystaniem z niego informujemy, że jest on w pełni legalny i nie wiąże się dla gracza z ryzykiem popełnienia wykroczenia skarbowego, a tym samym narażenia się na wysoką karę grzywny

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ogłoszenia

Sprzedam
( / Nieruchomości)

Sprzedam
10-25-2020

Sprzedam
( / Nieruchomości)

Sprzedam
10-25-2020

Pewna praca dla Szwaczki w Niemczech
( / Praca)

Pewna praca dla Szwaczki w Niemczech
10-21-2020

Ostatnio dodane

Porady

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.