PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Desery na zimno

Kiedy za oknem świeci słońce, a temperatura przekracza 25 stopni Celsjusza, chętnie sięgamy po orzeźwiające napoje z dodatkiem mięty. Gorącą kawę i herbatę zamieniamy na mrożone wersje, a gorące zupy na chłodniki. Desery podawane na zimno to świetny sposób na chwilę ochłody. Podpowiadamy, jakie produkty warto jeść latem.

Czytaj więcej...

Dlaczego korzystanie z kubków jednorazowych czy słomek jest fajne

Współczesny świat dąży do coraz większej świadomości ekologicznej i wycofywania produktów szkodliwych. Wielu producentów naczyń jednorazowych podejmuje coraz nowsze działania, aby stopniowo przestawić produkcję, na wykonywanie tacek, talerzy czy słomek z materiałów biodegradowalnych. W chwili obecnej nie wszystkie produkty zostały zamienione, ale wciąż pracujemy nad pozytywną zmianą. Dziś przedstawimy wam jednorazowe kubki oraz słomki papierowe, które wciąż charakteryzują się wieloma zaletami.

Czytaj więcej...

Druk na siatce banerowej mesh z Intprint.pl to skuteczny reklamowo-informacyjny sposób na przyciągnięcie klientów

Druk wielkoformatowy na siatce banerowej umieszczonej na elewacjach, końcach budynków i innych miejscach w celu reklamy usług lub towarów to doskonała okazja marketingowa. Nie ma sobie równych pod względem ochrony konsumentów. W końcu deklarując się w ten sposób, reklamodawca przyciąga dużą liczbę potencjalnych klientów. 

Czytaj więcej...

Torby ekologiczne i ich zalety

Moda i trend na bycie ekologicznym jest już z nami od dobrych kilku lat. W tym czasie zdołały one wkraść się do wielu dziedzin naszego codziennego życia. Od jakiegoś czasu sugeruje się nam na każdym kroku, jak ważne jest zrezygnowanie z popularnych, foliowych reklamówek na rzecz bawełnianych siatek. Mimo to, wiele osób wciąż nie dało się przekonać, że torby ekologiczne to genialne rozwiązanie. Świetnie sprawdzają się na co dzień, ale nie tylko. Okazały się idealnym pomysłem na prezent, a co więcej można je wykorzystać jako gadżety reklamowe. Dlaczego warto zaopatrzyć się w torby ekologiczne? Koniecznie czytajcie dalej!

Czytaj więcej...

Czy warto inwestować w mikroapartamenty?

Pochodzący z Zachodu trend na niewielkie mieszkania od niedawna zdaje się podbijać także polskie rynki. Ten specyficzny typ lokali charakteryzuje się niewielkim metrażem oraz niezwykle funkcjonalnym, kompaktowym zagospodarowaniem przestrzeni. Jakie szanse dla inwestorów może przynieść ów trend oraz jak mogą oni skutecznie go wykorzystać?

Czytaj więcej...

Jaką wybrać kserokopiarkę do pracy w domu?

Dwa lata temu nie wielu z nas zastanawiało się nad modernizacją urządzeń do pracy biurowej. W każdym domu wystarczała zwykła, prosta drukarka z możliwością skanowania. Dziś sytuacja uległa diametralnej zmianie. Nasze domy stały się naszymi biurami. Nagle potrzebujemy kserokopiarki wielofunkcyjnej.

Czytaj więcej...

Historia OC i AC – jak ją zdobyć?

Wielu kierowców zdaje sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma bezwypadkowa historia ubezpieczenia, ale nie każdy wie, że nie trzeba mieć auta, by zdobyć zniżki na OC i AC. Co więcej, nie trzeba też mieć prawa jazdy! Jak zdobyć dobrą historię OC i AC?

Czytaj więcej...

Mała gastronomia – jak wyposażyć kuchnię w restauracji?

Każdy punkt gastronomiczny, bez względu na wielkość wymaga kompleksowego rozplanowania. Jeśli zamierzasz otworzyć niewielką restaurację, weź pod uwagę wiele rozmaitych czynników, które w przyszłości przełożą się na sukces całego przedsięwzięcia. Nietrudno się domyślić, że podstawę stanowi kuchnia, której wyposażeniu należy poświęcić wyjątkowo dużo uwagi. Sprawdź, czego nie może w niej zabraknąć i gdzie szukać wysokiej klasy sprzętu.

Czytaj więcej...

FIT5A - cyfrowy przetwornik wagi

FIT5A to cyfrowy przetwornik wagi, który znakomicie sprawdza się w trudnych warunkach pracy, zapewniając niezawodne wyniki w ważeniu dynamicznym. Co za tym idzie, może być z powodzeniem wykorzystywany nawet w niesprzyjającym środowisku i niekorzystnych warunkach. Wynika to z wyposażenia w hermetyczną zabudowę, wykonaną ze stali nierdzewnej, zapewniająca stopień ochrony IP68/IP69K. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tego czujnika?

Czytaj więcej...

Wadium w zamówieniach publicznych

Ustawa z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych, która na dobre weszła w życie dnia 1 stycznia 2021 roku, wprowadza na rynek zamówień publicznych wiele modyfikacji. Nowe tryby przetargowe, elektronizacja, obowiązek używania podpisu kwalifikowanego – to tylko niektóre ze zmian, do jakich stopniowo przyzwyczajają się wykonawcy poszukujący zlecenia dla firmy. Jednym z narzędzi, które uległy transformacji jest również wadium przetargowe. Czego dotyczą zmiany? Jak prawidłowo określić wysokość wadium?

Czytaj więcej...

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.