Budomierz: 7 tys szt. papierosów znaleziono w głośnikach

fot. KAS
fot. KAS

fot. KAS

25 listopada br. funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z Oddziału Celnego w Budomierzu udaremnili nielegalny przywóz do Polski 6920 szt. papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Towar ukryty był w głośnikach radiowych pojazdu.

Podczas służby nocnej, w trakcie przeprowadzania kontroli busa funkcjonariusze podkarpackiej KAS ujawnili 6920 szt. papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Były ukryte w głośnikach radiowych. Do ujawnionego towaru przyznał się obywatel Ukrainy, będący kierowcą pojazdu. Wobec sprawcy skierowano sprawę do sądu i zabezpieczono środki pieniężne w kwocie 4210 zł na poczet grożącej kary.

To kolejne w tym tygodniu duże ujawnienie próby przemytu papierosów w Oddziale Celnym w Budomierzu podczas służby nocnej. 23 listopada funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej udaremnili nielegalny przywóz do Polski 13 tys. szt. papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Towar ukryty był w autokarowej skrytce.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w podkarpackiej KAS bez względu na porę dnia skutecznie udaremniają przemyt nie tylko towarów akcyzowych, ale także takich, które mogłyby zagrozić bezpieczeństwu naszych obywateli i środowiska. Chronią interesy Skarbu Państwa oraz obszar celny Unii Europejskiej.

fot. KAS
fot. KAS

fot. KAS

fot. KAS
fot. KAS

fot. KAS

Źródło: KAS

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

W kinie

No result...

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.