Lubaczów: 22-latek z gminy Oleszyce wjechał w budynek

fot. KPP Lubaczówfot. KPP Lubaczów

Lubaczowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj, na ul. Rynek w Lubaczowie. Audi, którym kierował 22-latek, wjechało w budynek i uszkodziło skrzynkę energetyczną. Kierowca był trzeźwy.

Wczoraj po godz 22 dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na ul. Rynek w Lubaczowie kierowca czerwonego samochodu wjechał w budynek. Policjanci pojechali we wskazany rejon. Na miejscu mundurowi zastali kierowcę audi, 22-letniego mieszkańca gminy Oleszyce.

Jak ustalono, mężczyzna jadąc ul. Rynek nie zachował należytej prędkości, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w budynek, uszkadzając przy tym skrzynkę energetyczną.

Kierowca był trzeźwy, za spowodowanie zagrożenia został ukarany mandatem karnym. Policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny jego auta.

fot. KPP Lubaczowfot. KPP Lubaczow

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

D.
+33 # D. 2021-10-14 12:36
I tak oto właśnie kończy się pajacowanie na drodze :))
James Blond
+20 # James Blond 2021-10-14 13:29
Pan Tato młodzieńca nie będzie zadowolony
marianno
+20 # marianno 2021-10-14 14:35
rowerem na kebaba gowniarzu a nie szpan audii popatrz hahaha
Dmw
+12 # Dmw 2021-10-14 14:45
Mnie też denerwuje to jeżdżenie wkoło rynku. Ja rozumiem że w Lubaczowie nie ma karuzeli. Ale to co kolego piszesz ,że na Orlenie gaz i muza na full bo karny swędzi. Taka sytuacje określa się krotko-patologi a. Niestety ,kiedyś na raka lek wymyśla ale na głupotę nigdy. Aha i w rytm muzy-umcia umcia,pękła gumcia
Dmw
+3 # Dmw 2021-10-14 14:45
*karyny
AntyPiS
+10 # AntyPiS 2021-10-14 16:30
No i skończyło się rumakowanie ;-)
karol
+13 # karol 2021-10-14 19:28
a dlaczego wyłączone komentarze pod zyczeniami pań posłanek dla nauczycieli. Czyzby bały sie chejtu.......?
Jaco
-9 # Jaco 2021-10-14 20:34
Raczej takich analfabetów jak ty. Wytłumacz nam co to jest "chejt"? "Umisz" to wytłumaczyć? :))
Ciekawy
+6 # Ciekawy 2021-10-14 22:11
Cytuję Jaco:
Raczej takich analfabetów jak ty. Wytłumacz nam co to jest "chejt"? "Umisz" to wytłumaczyć? :))

Może nie umi, może umi a nie chce. Chyba wszyscy wimy, co to znaczy. Wygląda na to, że ino ty nie znasz. Może ci kto powi.
Jaco
-8 # Jaco 2021-10-15 07:46
Jasne, trzeba cepa bronić, więc do akcji rzucił się kolejny cep. :) "Wszyscy wimy co to znaczy"? Otóż wimy, wimy :) Solidarność cepów, takie CCCP. :))
Ciekawy
+1 # Ciekawy 2021-10-16 20:59
Cytuję Jaco:
Jasne, trzeba cepa bronić, więc do akcji rzucił się kolejny cep. :) "Wszyscy wimy co to znaczy"? Otóż wimy, wimy :) Solidarność cepów, takie CCCP. :))

Nie kto inny jak polak2010 w przebraniu
8765478
-2 # 8765478 2021-10-14 20:37
Dobre pytanie pomijając błędy. Administracja portalu/bloga/c okolwiek innego się wypowie tej sprawie ?
Ciekawy
+3 # Ciekawy 2021-10-14 22:08
Cytuję 8765478:
Dobre pytanie pomijając błędy. Administracja portalu/bloga/cokolwiek innego się wypowie tej sprawie ?

Znając życie raczej się nie wypowie.
Ciekawy
+5 # Ciekawy 2021-10-14 22:09
Cytuję karol:
a dlaczego wyłączone komentarze pod zyczeniami pań posłanek dla nauczycieli. Czyzby bały sie chejtu.......?

"Tajagby" :)
volodya
+12 # volodya 2021-10-15 07:28
Zmiencie To zdj.Teresy Ona wygladala tak grobo ponad 30 lat temu to nie odnosi sie do realu
..

UWAGA!