Lubaczów: 22-latek z gminy Oleszyce wjechał w budynek

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Lubaczowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj, na ul. Rynek w Lubaczowie. Audi, którym kierował 22-latek, wjechało w budynek i uszkodziło skrzynkę energetyczną. Kierowca był trzeźwy.

Wczoraj po godz 22 dyżurny otrzymał zgłoszenie, że na ul. Rynek w Lubaczowie kierowca czerwonego samochodu wjechał w budynek. Policjanci pojechali we wskazany rejon. Na miejscu mundurowi zastali kierowcę audi, 22-letniego mieszkańca gminy Oleszyce.

Jak ustalono, mężczyzna jadąc ul. Rynek nie zachował należytej prędkości, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w budynek, uszkadzając przy tym skrzynkę energetyczną.

Kierowca był trzeźwy, za spowodowanie zagrożenia został ukarany mandatem karnym. Policjanci zatrzymali również dowód rejestracyjny jego auta.

fot. KPP Lubaczow
fot. KPP Lubaczow

fot. KPP Lubaczow

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

D.
+33 # D. 2021-10-14 12:36
I tak oto właśnie kończy się pajacowanie na drodze :))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
James Blond
+20 # James Blond 2021-10-14 13:29
Pan Tato młodzieńca nie będzie zadowolony
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
marianno
+20 # marianno 2021-10-14 14:35
rowerem na kebaba gowniarzu a nie szpan audii popatrz hahaha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+12 # Dmw 2021-10-14 14:45
Mnie też denerwuje to jeżdżenie wkoło rynku. Ja rozumiem że w Lubaczowie nie ma karuzeli. Ale to co kolego piszesz ,że na Orlenie gaz i muza na full bo karny swędzi. Taka sytuacje określa się krotko-patologi a. Niestety ,kiedyś na raka lek wymyśla ale na głupotę nigdy. Aha i w rytm muzy-umcia umcia,pękła gumcia
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+3 # Dmw 2021-10-14 14:45
*karyny
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
AntyPiS
+10 # AntyPiS 2021-10-14 16:30
No i skończyło się rumakowanie ;-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
karol
+13 # karol 2021-10-14 19:28
a dlaczego wyłączone komentarze pod zyczeniami pań posłanek dla nauczycieli. Czyzby bały sie chejtu.......?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jaco
-9 # Jaco 2021-10-14 20:34
Raczej takich analfabetów jak ty. Wytłumacz nam co to jest "chejt"? "Umisz" to wytłumaczyć? :))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+6 # Ciekawy 2021-10-14 22:11
Cytuję Jaco:
Raczej takich analfabetów jak ty. Wytłumacz nam co to jest "chejt"? "Umisz" to wytłumaczyć? :))

Może nie umi, może umi a nie chce. Chyba wszyscy wimy, co to znaczy. Wygląda na to, że ino ty nie znasz. Może ci kto powi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Jaco
-8 # Jaco 2021-10-15 07:46
Jasne, trzeba cepa bronić, więc do akcji rzucił się kolejny cep. :) "Wszyscy wimy co to znaczy"? Otóż wimy, wimy :) Solidarność cepów, takie CCCP. :))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+1 # Ciekawy 2021-10-16 20:59
Cytuję Jaco:
Jasne, trzeba cepa bronić, więc do akcji rzucił się kolejny cep. :) "Wszyscy wimy co to znaczy"? Otóż wimy, wimy :) Solidarność cepów, takie CCCP. :))

Nie kto inny jak polak2010 w przebraniu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
8765478
-2 # 8765478 2021-10-14 20:37
Dobre pytanie pomijając błędy. Administracja portalu/bloga/c okolwiek innego się wypowie tej sprawie ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+3 # Ciekawy 2021-10-14 22:08
Cytuję 8765478:
Dobre pytanie pomijając błędy. Administracja portalu/bloga/cokolwiek innego się wypowie tej sprawie ?

Znając życie raczej się nie wypowie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+5 # Ciekawy 2021-10-14 22:09
Cytuję karol:
a dlaczego wyłączone komentarze pod zyczeniami pań posłanek dla nauczycieli. Czyzby bały sie chejtu.......?

"Tajagby" :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
volodya
+12 # volodya 2021-10-15 07:28
Zmiencie To zdj.Teresy Ona wygladala tak grobo ponad 30 lat temu to nie odnosi sie do realu
..
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |