"Trzeźwy poranek" w powiecie lubaczowskim. Trzech kierowców straciło prawo jazdy

fot: KPP Lubaczów
fot: KPP Lubaczów

fot: KPP Lubaczów

Trzech kierowców na „podwójnym gazie” zatrzymali lubaczowscy policjanci podczas działań „Trzeźwy poranek”. Dwóch z nich odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości, jeden za prowadzenie pojazdu po użyciu alkoholu.

Dziś rano, na terenie powiatu lubaczowskiego policjanci prowadzili działanie „Trzeźwy poranek. Skontrolowano stan trzeźwości 277 kierowców. Wśród nich trzech zdecydowało się siąść za kierownicę pomimo wypitego wcześniej alkoholu.

Pierwszy nietrzeźwy kierowca został zatrzymany w Rudzie Różanieckiej. 40-letni mieszkaniec gminy Cieszanów kierując iveco, miał blisko promil alkoholu w organizmie.

Do kolejnego zatrzymania nietrzeźwego kierowcy doszło w miejscowości Łukawiec. Badanie stanu trzeźwości u 60-letniego kierowcy citroena, wykazało ponad pół promila alkoholu w organizmie. Obaj mężczyźni stracili już prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem.

Policjanci zatrzymali również uprawnienia do kierowania 56-letniemu kierowcy renault, który prowadził swój pojazd będąc po użyciu alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało u mieszkańca gminy Cieszanów 0,26 promila. To wystarczyło, aby kierowca stracił prawo jazdy i odpowiedział za popełnione wykroczenie.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ciekawy
+10 # Ciekawy 2021-07-14 13:07
Bardzo dobrze. Proszę o więcej trzeźwych poranków. Nie tylko w poniedziałki rano, po popularnych imieninach Andrzeja, Zofii czy Józefa.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
aa
+4 # aa 2021-07-14 15:11
Cytuję Ciekawy:
Bardzo dobrze. Proszę o więcej trzeźwych poranków. Nie tylko w poniedziałki rano, po popularnych imieninach Andrzeja, Zofii czy Józefa.


A wieczorami czy nocami gówniarzeria jeździ jak potulne baranki! Z rana cichaczem gościu ostrozny, przestraszony, ich najszybciej namierzyć
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
elo
+20 # elo 2021-07-14 13:36
Gdyby tak jeszcze wyłapać kretynów którzy pędzą bez wyobraźni po Kościuszki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ciekawy
+21 # Ciekawy 2021-07-14 13:50
Cytuję elo:
Gdyby tak jeszcze wyłapać kretynów którzy pędzą bez wyobraźni po Kościuszki.

Żeby to było tylko po Kościuszki. Oni są wszędzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+14 # Dmw 2021-07-14 14:23
Najbardziej mnie wkurzają te barany co jeżdżą wokół rynku jak poyebani i do czego to ma służyć ?mądre to????
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
agent
-11 # agent 2021-07-16 14:46
Tak wszystkich wylapac i pozamykac, a ciebie palo do wariatkowa i bedzie spokoj. Ales ty glupi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dmw
+5 # Dmw 2021-07-16 17:34
Palą to możesz dostać po dupie,takie wyrażenia do se wsadź wiesz gdzie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
agent
-1 # agent 2021-07-17 05:38
A ty to kto, druga pala, popieprzeniec pisowski, metalny thebil? Spieprzaj dziadu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Witt,ek
+2 # Witt,ek 2021-07-15 22:48
Tak a najbardziej wkurw.. mnie kobitka w starym srebrnym ałudi, która w weekend czasem z synkiem byczkiem lansuje się przejeżdża kilka razy wokół rynku. Kur.a ale wieś!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
agent
-5 # agent 2021-07-16 02:32
I znowu bezprawna akcja rypania obywateli. Dzieki wyborcom lubaczowskiego mamy milicje a nie policje. Graniczycie z Ukraina a mentalnie blizej wam do Bialorusi. Brawo .
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja
+4 # Ja 2021-07-16 07:51
Cytuję agent:
I znowu bezprawna akcja rypania obywateli. Dzieki wyborcom lubaczowskiego mamy milicje a nie policje. Graniczycie z Ukraina a mentalnie blizej wam do Bialorusi. Brawo .

Jaka bezprawna akcja ratowania? Masz wszystko w porządku to nic ci nie zrobią. A skoro masz za uszami to srasz w gacie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja
+1 # Ja 2021-07-16 07:52
Rypania
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
agent
-5 # agent 2021-07-16 13:03
Jezeli nie maja powodu, to nie maja prawa zatrzymywac ludzi i ich legitymowac, ale milicja jest ponad prawem. Nie czepiam sie, ale tak to dziala w cywilizowanym swiecie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja
+3 # Ja 2021-07-16 13:52
Cytuję agent:
Jezeli nie maja powodu, to nie maja prawa zatrzymywac ludzi i ich legitymowac, ale milicja jest ponad prawem. Nie czepiam sie, ale tak to dziala w cywilizowanym swiecie.

Mało widziałeś, mało wiesz. Dlaczego nie mają prawa zatrzymać? Gdyby każdy przestrzegał przepisów prawa nikogo, nigdy, nigdzie nie musieliby zatrzymywać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
agent
-6 # agent 2021-07-16 14:43
I o to chodzi w wolnych krajach, jestes ok, nie lamiesz prawa wiec nikt nie ma prawa zabierac i marnowac Twojego czasu. Moga zatrzymywac tylko jezeli popelnisz jakies wykroczenie, ale lamia prawo i nekaja ludzi bez powodu. Milicja bezkarna ponad prawem i to sie czesci spoleczenstwa podoba. No coz bycie pisiorem zobowiazuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja
-3 # Ja 2021-07-16 14:59
Cytuję agent:
I o to chodzi w wolnych krajach, jestes ok, nie lamiesz prawa wiec nikt nie ma prawa zabierac i marnowac Twojego czasu. Moga zatrzymywac tylko jezeli popelnisz jakies wykroczenie, ale lamia prawo i nekaja ludzi bez powodu. Milicja bezkarna ponad prawem i to sie czesci spoleczenstwa podoba. No coz bycie pisiorem zobowiazuje.
Piero......lisz durnoty
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
agent
-2 # agent 2021-07-17 05:43
Zacofany czlowiek z ciebie ale to twoj problem , gowno wiesz w nogach spisz. Za h,.ja pisiorow zrytych beretow normalny czlowiek nie zrozumie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ja
0 # Ja 2021-07-17 15:48
No właśnie, masz zryty beret. Nie rozumiem cię wcale.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
agent
0 # agent 2021-07-20 03:34
No wlasnie, no wlasnie , no wlasnie ..... pajacu pisiorowy, patolu 500 plusowy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Date
0 # Date 2021-07-25 15:37
Cytuję agent:
I znowu bezprawna akcja rypania obywateli. Dzieki wyborcom lubaczowskiego mamy milicje a nie policje. Graniczycie z Ukraina a mentalnie blizej wam do Bialorusi. Brawo .

za dużo sie YouTube na oglądałeś jak tak zle w tym kraju to droga wolna won za granicę
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |