Gmina Narol: Najpierw razem pili alkohol, a później okradła swojego znajomego

fot. archiwum zlubaczowa.pl
fot. archiwum zlubaczowa.pl

fot. archiwum zlubaczowa.pl

Policjanci zatrzymali 46-letnią mieszkankę gminy Narol, podejrzaną o kradzież pieniędzy. Kobieta usłyszała już zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę, dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży pieniędzy. Doszło do niej w jednym z domów na terenie gminy Narol. Z przekazanych informacji wynikało, że w godzinach porannych przyszła do zgłaszającego znajoma, z którą pił alkohol, po czym położył się spać. Gdy się obudził w domu nie było już jego znajomej i pieniędzy w kwocie 10 tys. złotych, które miał schowane w szafie.

W toku dalszych czynności funkcjonariusze z posterunku w Narolu udali się do 46-letniej znajomej zgłaszającego. Kobieta przyznała, że była u zgłaszającego i gdy ten zasnął, wyjęła z kurtki wiszącej w szafie część znajdujących się tam pieniędzy, prawie 4 tys. zł. Policjanci zabezpieczyli znalezione u kobiety banknoty.

Mieszkanka gminy Narol została zatrzymana. Wczoraj kobieta usłyszała zarzut kradzieży, do którego częściowo się przyznała. Za popełniony czyn grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA: