Gmina Narol: Najpierw razem pili alkohol, a później okradła swojego znajomego

fot. archiwum zlubaczowa.pl
fot. archiwum zlubaczowa.pl

fot. archiwum zlubaczowa.pl

Policjanci zatrzymali 46-letnią mieszkankę gminy Narol, podejrzaną o kradzież pieniędzy. Kobieta usłyszała już zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę, dyżurny lubaczowskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące kradzieży pieniędzy. Doszło do niej w jednym z domów na terenie gminy Narol. Z przekazanych informacji wynikało, że w godzinach porannych przyszła do zgłaszającego znajoma, z którą pił alkohol, po czym położył się spać. Gdy się obudził w domu nie było już jego znajomej i pieniędzy w kwocie 10 tys. złotych, które miał schowane w szafie.

W toku dalszych czynności funkcjonariusze z posterunku w Narolu udali się do 46-letniej znajomej zgłaszającego. Kobieta przyznała, że była u zgłaszającego i gdy ten zasnął, wyjęła z kurtki wiszącej w szafie część znajdujących się tam pieniędzy, prawie 4 tys. zł. Policjanci zabezpieczyli znalezione u kobiety banknoty.

Mieszkanka gminy Narol została zatrzymana. Wczoraj kobieta usłyszała zarzut kradzieży, do którego częściowo się przyznała. Za popełniony czyn grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Leon
+4 # Leon 2021-06-09 08:44
Oj nam ja ci takie co kradną na trzeźwo, całe życie :cry:
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.