PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Wypadek w Oleszycach. Ranna pasażerka BMW [AKTUALIZACJA] [ZDJĘCIA]

Dzisiaj po godzinie 14:00 w Oleszycach na skrzyżowaniu ulic Zielona i Sapiehy, nieopodal sklepu "Groszek" doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Ranna została jedna osoba. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

Czytaj więcej...

Gmina Narol: Najpierw razem pili alkohol, a później okradła swojego znajomego

fot. archiwum zlubaczowa.pl

Policjanci zatrzymali 46-letnią mieszkankę gminy Narol, podejrzaną o kradzież pieniędzy. Kobieta usłyszała już zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej...

Podkarpacka policja ma drona. Zadba o bezpieczeństwo na drogach

fot. KWP Rzeszów

Do poprawy bezpieczeństwa na drogach policjanci ruchu drogowego wykorzystują różnego rodzaju sprzęt. Oprócz radiowozów, czy nowoczesnych urządzeń do pomiaru prędkość pojazdów, od dziś codzienną służbę funkcjonariuszy ruchu drogowego wspierał będzie także bezzałogowy statek powietrzny. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego drona, policjanci jeszcze skuteczniej będą mogli walczyć z drogowymi piratami.

Czytaj więcej...

Obywatelka afrykańskiego państwa Komory zatrzymana w Budomierzu

fot. KAS Przemyśl

Funkcjonariusze SG zatrzymali w Budomierzu obywatelkę afrykańskiego państwa Komory, która podczas kontroli posłużyła się fałszywymi dokumentami do pracy w Polsce.

Czytaj więcej...

Tragiczny wypadek w lesie. Zginął 41-letni motocyklista [ZDJĘCIA][AKTUALIZACJA]

fot. KPP Lubaczów

W niedzielę około godziny 17:00 w kompleksie leśnym nieopodal miejscowości Wola Wielka w gminie Narol doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego zginął 41-letni mężczyzna.

Czytaj więcej...

Strażnicy graniczni z Lubaczowa rozbili gang przemytników imigrantów. Zatrzymano 28 osób

fot. BIOSG

Funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej z Lubaczowa rozbili zorganizowaną grupę przestępczą specjalizującą się w organizowaniu i ułatwianiu nielegalnej migracji cudzoziemcom zza wschodniej granicy. Do sprawy zatrzymano łącznie 28 osób, Polaków i Ukraińców.

Czytaj więcej...

Powiat lubaczowski: Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość

fot. KPP Lubaczów

Od początku roku policjanci z lubaczowskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 10 kierowcom. W 9 przypadkach powód był ten sam - nadmierna prędkość. W jednym przypadku powodem zatrzymania prawa jazdy było przewożenie pasażera powyżej liczby miejsc określonych w dowodzie rejestracyjnym. Wszyscy kierowcy stracili swoje prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Czytaj więcej...

Budomierz: Dzięki Ince udaremniono przemyt 600 paczek papierosów

fot. KAS

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej udaremnili przemyt 600 paczek nielegalnych papierosów. W wykryciu przemytu ukrytego w autokarze pomogła Inka.

Czytaj więcej...

Budomierz: Nielegalne środki ochrony roślin w bagażu Ukraińca

fot. KAS

Funkcjonariusze podkarpackiej Krajowej Administracji Skarbowej w Budomierzu przechwycili kolejne nielegalne środki ochrony roślin. 

Czytaj więcej...

Gmina Wielkie Oczy: Znalazł telefon i sobie go przywłaszczył. Odpowie przed sądem

=

Lubaczowscy policjanci odzyskali telefon komórkowy, który mieszkanka gminy Wielkie Oczy zgubiła kilka tygodni temu. 35-letni mężczyzna, który przywłaszczył znaleziony telefon, usłyszał już zarzut. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Czytaj więcej...

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.