PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


BARDZO ślisko na drogach powiatu. Tir blokuje rondo w Oleszycach

Po bardzo obfitych opadach śniegu, na drogach naszego powiatu jest bardzo ślisko. Na rondzie niedaleko Oleszyc samochód ciężarowy częściowo wjechał do rowu. Są utrudnienia w ruchu.

Czytaj więcej...

Wypadek na stoku w Przemyślu. 41-latek z Lubaczowa wjechał w młodą dziewczynę

Zdjęcie ilustracyjne fot. pxhere.com

Przemyśl. 15-letnia dziewczyna została ranna po tym, jak wjechał w nią 41-letni narciarz z Lubaczowa. Mężczyzna miał w organizmie 0,36 promila.

Czytaj więcej...

Strażnicy graniczni z Lubaczowa ujawnili handlarza nielegalnych papierosów i alkoholu

fot. BiOSG

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Lubaczowa ujawnili na jarosławskim bazarze handlarza nielegalnych papierosów i alkoholu. W jego samochodzie i domowym magazynie znaleźli towar o wartości 19 tys. złotych.

Czytaj więcej...

Lubaczów: Pożar sadzy w kominie

Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum ZLUBACZOWA.PL

Strażacy gasili pożar sadzy w kominie, do którego doszło w jednym z budynków na ulicy Mickiewicza w Lubaczowie. W związku z prowadzoną akcją gaśniczą i koniecznością zaparkowania wozów strażackich na jezdni, droga przez półtorej godziny była zablokowana.

Czytaj więcej...

W Narolu spłonął samochód dostawczy [ZDJĘCIA]

Zwarcie w instalacji elektrycznej było przyczyną pożaru samochodu dostawczego, do którego doszło dzisiaj (14.01) w Narolu. Pojazd doszczętnie spłonął. Kierowcy na szczęście nic się nie stało.

Czytaj więcej...

83-latek wjechał do rowu. Nie miał prawa jazdy ani przeglądu [ZDJĘCIA]

fot. KPP Lubaczów

Policjanci pracowali na miejscu zdarzeniu drogowego, do którego doszło dzisiaj po godz. 10 na trasie Huta Złomy - Dębiny w gminie Narol. Kierowca fiata na śliskiej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem, a następnie wjechał do rowu. Jak się okazało 83-letni kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania.

Czytaj więcej...

Nielegalnie przekroczyli granicę by zrobić sobie zdjęcie. Zostali ukarani mandatami

fot. BiOSG

Strażnicy Graniczni z Horyńca-Zdroju ukarali mandatami czwórkę turystów, którzy weszli w rejon pasa drogi granicznej. Dwoje z nich nielegalnie przekroczyło granicę państwa.

Czytaj więcej...

Powiat lubaczowski: Policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych

fot. KPP Lubaczów

Policjanci zatrzymali kolejne trzy osoby, poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości, w celu odbycia kary pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione przestępstwa. Zgodnie z dyspozycją sądu, mieszkańcy powiatu lubaczowskiego trafili do zakładu karnego.

Czytaj więcej...

Pożar kotłowni w domu w Starym Siole. Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]

Cztery zastępy straży pożarnej gasiło pożar kotłowni w budynku mieszkalnym w miejscowości Stare Sioło. Ranny został 79-letni mężczyzna, który trafił do szpitala.

Czytaj więcej...

Budomierz: Zatrzymano auto poszukiwane przez Interpol

fot. BiOSG

Na przejściu granicznym w Budomierzu Straż Graniczna udaremniła próbę wywozu na Ukrainę pojazdu skradzionego we Francji. Wartość auta oszacowano na 90 tys. złotych.

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane

W kinie

No result...

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.