Znaleźli torebkę oraz portfel i powiadomili policję. Uczciwi znalazcy wzorem do naśladowania


Postawą godną naśladowania wykazali się dwaj mieszkańcy powiatu lubaczowskiego. Dzięki ich zachowaniu, pieniądze i inne przedmioty, które znaleźli, zostały zwrócone właścicielom.

W poniedziałek wieczorem, mieszkaniec Oleszyc poinformował dyżurnego lubaczowskiej komendy o tym, że w wózku przed jednym z supermarketów w Lubaczowie, znalazł damską torebkę. Jak się okazało zguba należała do mieszkanki gminy Lubaczów, która po zrobieniu zakupów, przez nieuwagę zostawiła w wózku torebkę, a w niej ponad 800 złotych, dokumenty i klucze. Szczęśliwie wszystko wróciło do właścicielki.

Kolejne zdarzenie miało miejsce wczoraj po godz. 9. Do lubaczowskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który na ul. Mickiewicza w Lubaczowie znalazł portfel z pieniędzmi i dokumentami. Policjanci ustalili właścicielkę i przekazali jej zgubę.

Przypominamy, że znalezienie pieniędzy, dokumentów lub innych przedmiotów, które do nas nie należą i zatrzymanie ich, jest przestępstwem przywłaszczenia, za które grozi odpowiedzialność karna.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Koronawirus - najważniejsze informacje

Ogłoszenia

Sprzedam
( / Nieruchomości)

Sprzedam
10-25-2020

Sprzedam
( / Nieruchomości)

Sprzedam
10-25-2020

Pewna praca dla Szwaczki w Niemczech
( / Praca)

Pewna praca dla Szwaczki w Niemczech
10-21-2020

Ostatnio dodane

Porady

W kinie

Na sygnale

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.