Policjanci rozmawiali z harcerzami o bezpieczeństwie

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Lubaczowscy policjanci odwiedzili uczestników obozu harcerskiego w Pizunach i uczestników wyjazdu harcerskiego w Rudzie Różanieckiej. Spotkania były okazją do rozmowy na temat bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji i przeprowadzenia działań w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” i kampanii „Narkotyki i dopalacze zabijają”.

W miniony wtorek profilaktyk z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie sierż. szt. Anna Hanus-Witko i dzielnicowy z Posterunku Policji w Narolu st. sierż. Krzysztof Zieliński spotkali się w Rudzie Różanieckiej i Pizunach z harcerzami ZHR Okręg Lubelski i Okręg Rzeszowski.

Policjanci przypomnieli o podstawowych zasadach bezpiecznego korzystania z internetu. Nie zabrakło także rozmów na temat bezpiecznego wypoczynku nad wodą oraz zagrożeń związanych z zażywaniem narkotyków. Ponadto uczestnicy obozów mogli obejrzeć elementy wyposażenia służbowego funkcjonariuszy.

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów

fot. KPP Lubaczów

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj. To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to.

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.