PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


EKOfestiwal – Razem dla Ziemi i Ludzi [PROGRAM]

Już 2 października na Rynku Miejskim w Lubaczowie w godzinach 8:30 – 14:30 odbędzie się ,,EKOfestiwal – Razem dla Ziemi i Ludzi”. Będą warsztaty, konkursy, gry, quizy oraz prelekcje popularnonaukowe.

Czytaj więcej...

Gratka dla wielbicieli rowerów i historii. W sobotę Historyczny Rajd Rowerowy

Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie organizuje w sobotę 26 września 2020r. Historyczny Rajd Rowerowy. Jego trasa poprowadzi przez związane z II Wojna Światową tereny Gminy Cieszanów.

Czytaj więcej...

Aktywna podróż po Ziemi Lubaczowskiej - ruszyły zapisy

Zdjęcie ilustracyjne fot. pxhere.com

Stowarzyszenie Rozwoju Promocji i Aktywności Przystanek Horyniec zaprasza do udziału projekcie: Aktywna Podróż po Ziemi Lubaczowskiej polegającym na Rodzinnych Wycieczkach Rowerowych na dwóch specjalnie przygotowanych trasach:

Czytaj więcej...

Miejski Dom Kultury w Lubaczowie zaprasza na kursy tańca

Chciałbyś nauczyć się tańczyć? Miejski Dom Kultury przyjmuje zapisy na kurs tańca towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych. Szkolenie skierowane jest dla osób początkujących. MDK zorganizuje także bezpłatne zajęcia dla bardziej doświadczonych miłośników tańca.

Czytaj więcej...

W niedzielę wernisaż wystawy drzeworytów i rzeźb autorstwa Józefa Lewkowicza

Muzeum Kresów w Lubaczowie serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy drzeworytów i rzeźb autorstwa Józefa Lewkowicza, który odbędzie się w budynku muzealnym w Zespole Cerkiewnym w Radrużu – Oddziale Muzeum Kresów w Lubaczowie w niedzielę, 20 września 2020 r., o godz. 15. 

Czytaj więcej...

Wyjątkowe Narodowe Czytanie "Balladyny" zorganizowane przez MBP w Lubaczowie [VIDEO]

W sobotę 5 września wszyscy w Polsce, ale też w 25 innych krajach czytali „Balladynę” Juliusza Słowackiego, w ramach akcji Narodowe Czytanie. Dziewiąta edycja była organizowana jako lokalne wydarzenia w sposób tradycyjny oraz w tym szczególnym dla nas wszystkich czasie epidemii – on-line. MBP w Lubaczowie do tegorocznego Narodowego Czytania przygotowywała się przez całe wakacje.

Czytaj więcej...

Festiwal Turystyki Rowerowej “Roztocze bez granic” już na mecie!

Pani Ania z Lublina wygrała konkurs filmowy.

Wraz z końcem sierpnia zakończył się tegoroczny Festiwal Turystyki Rowerowej “Roztocze bez granic”, organizowany przez Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie oraz Stowarzyszenie Geoturystyczne “Roztocze Wschodnie”. 

Czytaj więcej...

Narodowe czytanie Balladyny już w najbliższy piątek

W piątek 5 września w całej Polsce odbędzie się akcja Narodowe Czytanie, która została zainicjowana przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego 8 lat temu. W tym roku będziemy czytać Balladynę Juliusza Słowackiego.

Czytaj więcej...

Zakończył się Ciesz Fanów Festiwal [GALERIA ZDJĘĆ]

fot. Punkowa TV

Za nami dwa wspaniałe, pełne emocji dni z Ciesz Fanów Festiwal. W sobotę 22 sierpnia Ragnar Olaffson zakończył Ciesz Fanów Festiwal swoim koncertem w Cerkwi w Cieszanowie. Przypomnijmy, jak wyglądała cała impreza.

Czytaj więcej...

Za nami pierwszy dzień Ciesz Fanów Festiwal!

W piątek 21 sierpnia rozpoczął się największy obecnie trwający festiwal w Polsce, Ciesz Fanów Festiwal. Jak co roku na cieszanowskim festiwalu nie zabrakło dobrego klimatu, wielu atrakcji oraz najlepszej, festiwalowej społeczności!

Czytaj więcej...

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.